czwartek, 3 grudnia 2015

Rozwiązanie konkursu!

I wszystko jasne! Od dziś Skośnooki Blog będzie miał nowe, niepowtarzalne i przepiękne logo. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane projekty! Naprawdę doceniam Waszą pracę i poświęcony czas!

Szanowna Kapituła Konkursu w składzie Walerianki oraz Suwenira (zwanego również Rahulem) zgodnie wyłoniła zwycięzcę:

Canitiem (Sylwia Malon)
Szanowna Kapituła Konkursu jest pod ogromnym wrażeniem talentu i umiejętności Sylwii! Co ciekawsze, ta przepiękna niewiasta trzymająca na rękach kotka, to mam być ja! @__@ Chciałabym choć w połowie być tak urodziwa ^^ Sylwia jest z zawodu ilustratorką i tworzy naprawdę przepiękne prace. Koniecznie odwiedźcie jej profil na deviantart.com!

Pozostałe prace również bardzo przypadły mi do gustu! Szczególnie koreański kot z G-Dragonowym zwisem męskim eleganckim, stworzony przez Zurei.Świetny pomysł i genialne wykonanie! ^^ Myślę, że ten kotek pojawi się tu i ówdzie na łamach Skośnookiego, jeśli Zurei nie ma nic przeciwko temu! :)

Wielkie podziękowania dla Priyi oraz Podoiny!

Tutaj są trzy projekty loga wykonane przez Priyę:
A tutaj logo Podoiny:


Bardzo, bardzo Wam, dziewczyny, dziękuję! W związku z tym, że ilość uczestników nie jest przytłaczająca, chciałabym Was wszystkie w jakiś sposób nagrodzić. Jako, że płaca przedszkolanki nawet w Niemczech nie jest powalająca, mogę Wam zaproponować nadesłanie do mnie tematu postu, jaki chciałyście przeczytać na łamach Skośnookiego Bloga. Czekam na Wasze propozycje!

Sylwia, rzecz jasna, już niedługo może oczekiwać paczki ze słodkościami. Tutaj możesz sobie wybrać ulubione smaki ^^ Szanowna Kapituła niedługo się z Tobą skontaktuje! :)

Wielkie dzięki i do zobaczenia niebawem w kolejnych postach!


P.S. Czy nowe logo nie prezentuje się przepięknie? :)

6 komentarzy:

 1. Super :) jestem pod wrażeniem naprawdę. Gratuluję wygranej

  OdpowiedzUsuń
 2. Logo jest faktycznie świetne i oddaje w pełni atmosferę (?można tak powiedzieć?) bloga. Silna konkurencja ze strony Sylwii ^.^ I oczywiście, nie po to kot został spłodzony, aby się marnować w odmętach przestrzeni cyfrowej. Nie mam absolutnie nic przeciwko wykorzystaniu go ^.^ I będę się musiała teraz mocno i bardzo poważnie zastanowić nad tematem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki! ^^ pewnie, że nie pozwolimy kotu się czuć porzuconym! ^^
   myśl intensywnie i jak coś wymyślisz, daj znać!

   Usuń
 3. Wow, rzeczywiście świetna p
  raca!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję wszystkim ^^

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...