wtorek, 10 listopada 2015

Skośnooki KONKURS! Zaprojektuj logo

Skośnooki KONKURS!


Dziś chciałam ogłosić coś, czego jeszcze u mnie na blogu nie było! ^^

Chcę zmienić logo na coś bardziej stosownego niż bezwstydny mix „Poyopoyo” z czyimś (świetnym z resztą!) fan artem G-Dragona. Co czytelnicze głowy, to nie jedna moja, dlatego też chciałabym poprosić Was o pomoc!

Zaprojektujcie nowe logo Skośnookiego Bloga! ^^ Cokolwiek wydaje się Wam odpowiednie i choć w minimalnym stopniu nawiązuje do tematyki. Po prostu puśćcie wodze fantazji!

Jak uhonoruję zwycięzcę? Jako że Niemcy nie oferują zbyt wielu obiektów skośnookich pragnień, będzie to coś bardziej przyziemnego. Słodka paczka z czekoladami Ritter Sport (smaki możemy omówić później)!. Do tego napiszę post na dowolny temat, jaki sobie tylko zwycięzca konkursu zażyczy! Nie wspominając już o tym, że podpis autora loga wisieć będzie na blogu po kres istnienia skosneoczy.blogspot.com!

Zapraszam do brania udziału i słania swoich prac na mój mail: waleriankaa@gmail.com

Czekam na Wasze dzieła do końca listopada!


W pierwszym tygodniu grudnia kapituła konkursu (w postaci mojej skromnej osoby) wyłoni wzycięzcę po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich nadesłanych projektów. Najbardziej odpowiedni oraz taki, który ujmie serce kapituły, zostanie ogłoszony zwycięskim!

P.S. Czynniki zwiększające szansę na wygraną:
- koty! <3
- coś mangowego
- coś uroczego           

- coś kolorowego

6 komentarzy:

 1. żałujem, że nie umim :(
  ale mi sie podoba ten blog taki jaki jest, mam sentyment, kto tu raz trafił, na pewno wrócił ponownie. I szata graficzna nie była tego przyczyna tylko elokwencja autorki, i nie ukrywajmy, mnogość słodkich zdjęć...
  Jak patrzymy na te słitaśne miny Raina czy innego JGSa to naprawdę nie pamiętamy, jaki kolor ma ramka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki ^^ Wy to mi zawsze nasłodzicie! :D
   Bardzo się cieszę, że treść przyćmiewa szate graficzną, ale mimo wszystko fajnie coś raz na jakiś czas zmienić, co by się i oko mogło pocieszyć ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Masz jakieś szczególne wymagania? Np. Rozmiar, kolor?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie bardzo :) kolor fajnie by było, jakby pasował do szaty graficznej bloga a rozmiar zawsze można dopasować. Gereralnie nowe logo ma zastąpić ten obrazek w pasku po prawej, niemal na samej górze, pod opisem bloga :)

   Usuń
  2. Mam zamiar coś wymyślić :) ale zobaczymy jak będzie z moją weną. Dużo osób już wysłało pracę? jeśli można wiedzieć.

   Usuń
  3. Póki co dwie, więc z niecerpliwością czekam na Twój przypływ weny! ^^

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...