środa, 9 lutego 2011

Big Brother z Junsu, JaeJoongiem i Yoochunem w roli głównej?

Ostatnio na www.soompi.com przeczytałam ciekawą wiadomość, a mianowicie, w koreańskiej telewizji QTV ma pojawić się show o wiele mówiącym tytule „JYJ's Real 24”. Program ma być podzielony na osiem odcinków, a start planowany jest na 25. lutego.


Na soompi można przeczytać:
„Ci z was, którzy zawsze chcieli dowiedzieć się, co Yoochun, JaeJoong i Junsu porabiają każdego dnia, będą mieli wkrótce okazję spełnić swoje marzenia. W programie „JYJ’s Real 24” będziemy mieć możliwość podglądać codzienne życie wspomnianej trójki.

Jak chłopcy dali sobie radę z nowym wyzwaniem? Jeden z producentów kanału QTV, Lee Moon Hyuk, przyznał, że ‘Członkowie JYJ z początku czuli się nieco skrępowani obecnością kamer, ale już wkrótce przyzwyczaili się i czuli się zupełnie swobodnie.’

QTV opublikowała kilka zdjęć z programu i trzeba przyznać, że chłopcy wyglądają na bardzo zrelaksowanych w domowych pieleszach! No może z małym wyjątkiem… Czyżby Junsu naprawdę brał kąpiel w ubraniu? No cóż… Niebawem sami się przekonamy, o co w tym wszystkim chodzi!”

UZUPEŁNIENIE Z 12.10.2011

Wiem, refleks szachisty, ale lepiej późno niż wcale. Wcześniej nawet nie miałam czasu się zainteresować, czy koreańska telewizja wypuściła już owo show, poza tym i tak trzeba by było poczekać za angielskimi napisami, więc zajęta własnymi sprawami, zapomniałam o planowanym programie. Dziś postanowiłam sobie obejrzeć, cóż też ciekawego JYJ pokazało światu, a tu? Niespodzianka. Na allkpop.com znalazłam informację, iż show został odwołany i póki co nie wiadomo kiedy (jeśli w ogóle) nastąpi emisja pierwszego odcinka. Przyczyny odwołania programu są dość mętne i tajemnicze. Niby szefowie stacji QTV tłumaczą się nienajlepszym zgraniem z czasem i w związku z tym problemami z wpisaniem show do programu, coś tam przebąkują też o problemach z prawami do emisji… Generalnie – nikt nic nie wie. Rzecznik chłopców JYJ powiedział, że Junsu, JaeJoong i Yochun też są rozczarowani postawą telewizji. Czują się oszukani a dwa miesiące ich pracy nie mają obecnie żadnego znaczenia.

Artykuł jest z marca. Dziś mamy październik i póki co nadal żadnych informacji, kiedy ewentualnie show miałoby zostać wyemitowane w tv. Mocno to dziwne, bo co jak co, ale na brak oglądalności program na pewno nie mógłby narzekać. Póki co pozostaje nam jednak cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Będę monitować sytuację i gdy dowiem się czegoś nowego, na pewno napiszę.

1 komentarz:

  1. Wiem o co chodzi, po prostu JYJ po rozwiązaniu kontraktu z SM zostało wpisane na "czarną listę" i żadna koreańska TV nie chce ich promować. To już nie pierwszy taki numer ... szczerze gratuluję bloga - jest świetny !

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...